نرم افزار اندرویدی محاسبه مساحت و حجم

محاسبه محیط، مساحت و حجم بخشی از ریاضیات است که مورد استفاده در تمام علوم میباشد و همچنین ما در زندگی روزمره به وفور از آنها استفاده میکنیم. درحالی که حفظ کردن روابط محاسباتی ایده مناسبی است این نرم افزار به شما در انجام محاسبات کمک میکند.


همچنین فرمول های ریاضی مربوط به محاسبه مساحت ،محیط ، حجم و مساحت جانبی مربوط به هر شکل، در هنگام محاسبه نمایش داده میشود تا شما را در به خاطر سپردن فرمول های مربوطه یاری کند.
در این نرم افزار شما قادر به محاسبه محیط ، مساحت ، حجم و مساحت جانبی پر کاربردترین اشکال هندسی میباشید.
این اشکال هندسی شامل:
مربع، مستطیل، متوازی الاضلاع، لوزی، مثلث با معلوم بودن قاعده و ارتفاع، مثلث با معلوم بودن سه ضلع، ذوزنقه، دایره، قطاع دایره، بیضی، شش ضلعی، هشت ضلعی، چند ضلعی منتظم با معلوم بودن ضلع، چند ضلعی منتظم با معلوم بودن شعاع، استادیوم، مکعب مستطیل، منشور، هرم، استوانه، مخروط، کره، حلقه، کپسول، مخروط ناقص، بشکه، لوله.

این نرم افزار مناسبترین ابزار جهت انجام محاسبات سطح و حجم در مدرسه، دانشگاه، محل کار و زندگی روزمره میباشد.

دانلود از کافه بازار : http://cafebazaar.ir/app/com.example.areaandvolume2/?l=fa

دانلود از کندو : http://cando.asr24.com/app.jsp?appId=1966883&appname=%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%AD%D8%AA-%D9%88-%D8%AD%D8%AC%D9%85

 

5 دیدگاه برای “نرم افزار اندرویدی محاسبه مساحت و حجم

  1. خیلی خوب بود ،، خیلی اتفاقی پیداش کردم از گوگل کردم

    با اجازتون من این صفحه برای دوتا از دوستام تلگرام کردم ،، ممنون

  2. با تشکر از برنامه کاربردیتان.فقط واحد های پارامترها که باید برای محاسبه وارد کنیم چیه?متر یا سانتیمترو……وعدد محاسبه شده بر مقیاسm3 میباشد یا خیر .اگر پاسخ مرا به ایمیلم ارسال کنید سپاسگزار میشوم.

    1. تفاوتی در نوع واحد وارد شده نمیباشد، تنها تمامی پارامترها از یک جنس باید انتخاب گردند. واحد سطح در کلیه محاسبات توان دوم و واحد حجم توان سوم میباشد.
      به عنوان مثال اگر واحد کلیه ورودی ها به متر باشند،در خروجی ها ، محیط با واحد متر، مساحت با واحد متر مربع و حجم با واحد متر مکعب خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *